Yaşam

Netflix Çarşamba Günü İkinci Sezonu Alacağını Duyurdu!

Kasım ayında yayınlanmaya başlayan Addams Ailesi uyarlaması Çarşamba interneti kasıp kavurdu ve Netflix’in bugüne kadarki en başarılı yapımları arasında yerini aldı. Addams ailesinin kızı 8 bölümlük dizi Çarşamba Addams’ınNevermore Academy’deki maceralarına odaklanıyordu.

Tim Burton imzalı ünlü dizinin ikinci döneminin ne zaman onaylanacağı da merakla bekleniyordu. Bugün beklenen gerçek oldu ve Netflix Çarşamba günü resmi hesabından 55 saniyelik bir duyuru görüntüsü paylaştı. ikinci dönem onayısahip olduğunu açıkladı

İşte Çarşamba 2. dönem duyurusu

Netflix’in ilk haftasında en çok izlenen İngiliz dizisi olarak rekorlar kırarak tüm dünyayı etkisi altına alan Çarşamba, Alfred Gough ve Miles Millartarafından oluşturulduğunda Tim BurtonAyrıca dört bölümün de yönetmenliğini ve dizinin yaratıcılığını üstlendi. Jenna OrtegaÇarşamba Addams olarak rol alan Gwendoline Christie, Emma Myers, Christina Ricci, Catherine Zeta-Jones, Joy Sunday, Jamie McShane, Hunter Doohan da dizinin kadrosunda yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde medya devi Metro-Goldwyn-Mayer’in (MGM) Amazon’a satılması nedeniyle dizinin Amazon’a devredilebileceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Netflix bunun olmayacağını gösteren açıklamalarda bulundu. Bugünkü ikinci dönem duyurusu dizinin ‘ Resmi olarak Netflix’te kalacağı doğrulandıoldu.

Çarşamba günkü ikinci dönemin ne zaman başlayacağına dair henüz bir kelime yok. Ancak şu an başlamadığını düşünürsek ikinci dönemin 2024’ten önce gelmeyeceğini tahmin edebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu