Yaşam

Yonca Evcimik’in Yeni Paylaşımı Duygulandırdı

Pop müziğe damgasını vuran sanatçılardan Yonca Evcimik, önceki günlerde romatoloji hastası çocuklarla İstanbul’da bir alışveriş merkezinde halkın karşısına çıktı. NBA standında çocuklarla buluşan ünlü isim, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen küçük hayranı Özge ile sohbet etti. Özge ile daha önce fotoğraf çektirdiği ortaya çıkan müzisyen duygusal anlar yaşadı. Yonva Evcimik’in yeni paylaşımı duygulandırdı. İşte o kare;

Harun Özakıncı Hakkında Konuştu

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yüksek Bale Bölümü’nden mezun olan ve 1991 yılında ilk albümü ‘Abone’ ile şarkıcılık kariyerine başlayan Yonca Evcimik, 1994 yılında evlenip 1997 yılında boşanan Harun Özakıncı hakkında konuştu.

“Mutlu Ayrıldık”

Ünlü müzisyen, “Ayrıldığımızda bile aşıktık, birbirimizi seviyorduk. Aynı evde yaşamakta bir sakınca yoktu. Ama insanların hayattan beklentileri… Herkesin bir hayali vardır. Tüm hayallerim ve beklentilerim istediğim gibiydi ama karşı taraf beğenmeyince psikolojisi bozuldu. Onun mutsuzluğu bana yansıdı. Birbirimize kırıldığımızı gördük, mutlu bir şekilde ayrıldık” dedi.

Romatoloji Hastalığı Olan Çocuklar İçin Çıktılar

Tüm bunların ardından Tanınmış Müzik Sanatı Vakfı (POPSAV) Lideri Metin Özülkü ve POPSAV üyeleri Yonca Evcimik, Gökhan Türkmen, Güliz Ayla ve Teknik Müdür Tuncay Ulu; Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören romatoloji hastası çocuklar, Ataşehir Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi’nde yer alan Hupalupa’daki NBA deneyim standında ağırlandı.

Sergide dünyaca ünlü basketbolcuların kişisel eşyalarını gören, şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğrafı çektiren ve basketbol deneyim alanlarında smaç basan çocuklar heyecanlarını gizleyemediler.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgür Kasapçopur, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Yonca Evcimik’in Yeni Paylaşımı Duygulandırdı

Romatoloji hastası olan Özge, Larry O’Brien şampiyonluk kupası ve Yonca Evcimik ile fotoğraf çektirmek istedi. Ortada Özge’nin Özge ile 3 yıl önce babasının cep telefonunda çektirdiği fotoğrafı gören Evcimik duygulandı.

Evcimik, Özge’nin “3 yıl önce yine beraberdik, babamın telefonunda fotoğrafımız duruyor ve seni çok seviyorum” sözleri üzerine Evcimik; “Beni duygulandırma, sen soruyorsun, biz hep fotoğraf çekeriz” dedi.

İkili daha sonra stant alanında bol bol fotoğraf çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu